Navštívte GRILO showroom v Rajci. Otvorené máme denne od 8.00 - 16.00

VONKAJŠÍ GRIL OFYR ISLAND S DREVENÝM PULTOM CORTEN 100

Neohodnotené
Značka: OFYR
3 045 € 2 537,50 € bez DPH
Na objednávku (1-6 týždňov)
Môžeme doručiť do:
14.8.2024
Možnosti doručenia

OFYR Island v korténovom vyhotovení spája štýl a funkčnosť v kompaktnom dizajne. Je to "kráľ" medzi OFYRmi. Umiestnite ISLAND kamkoľvek a máte všetko po ruke. Úložný priestor pre veľké množstvo dreva, pracovný priestor s drevenou alebo keramickou doskou a dokonca odkladaciu poličku na bylinky a korenie.

Vyhotovený v dvoch veľkostiach s možnosťou voľby keramickej pracovnej dosky. Drevená doska je esteticky príjemná a prirodzená. Keramická doska je elegantná a odolnejšia ako drevo takže môže byť vonku celý čas.

Detailné informácie

Podrobný popis

OFYR je vonkajšie ohnisko s oceľovou platňou na grilovanie a varenie. Predstavuje ideálny spôsob zdravého varenia na ohni a zároveň hreje, takže ho využijete počas celého roka. S ohniskami OFYR sa vonkajšie varenie a grilovanie mení na spoločenskú a zábavnú udalosť. Pri spoločnom ohni si môže každý pripravovať jedlo podľa svojej chuti a popritom sa baviť s ostatnými.

Akúkoľvek párty pripravíte v priebehu pár minút – stačí len zapáliť oheň. Na zohriatie platne stačí pol hodina a varenie sa môže začať. Jediné, čo pre to musíte urobiť, je nakúpiť. Príprava i varenie jedla už bude súčasťou zábavy, do ktorej sa každý rád zapojí – vegetariáni aj milovníci mäsa.

OFYR dokonale vyhovie vašim potrebám, či už budete chcieť pripraviť romantickú večeru vo dvojici, alebo skvelé celovečerné menu pre 15 až 20 osôb. S OFYRom varia reštaurácie a šéfkuchári po celom svete!

- údržba vonkajšej kuchyne OFYR je jednoduchá, postačí vám na ňu len OFYR špachtľa a olej na varenie.
- ako palivo sa pri OFYRovaní používa suché drevo

OFYR je skvelou voľbou pre všetkých milovníkov grilovania a varenia s ohňom. Vyskladajte si vašu vonkajšiu kuchyňu u vás doma na terase, alebo vo vašom podniku.

Dodatočné parametre

Kategória: OFYR ISLAND
Hmotnosť: 168 kg