Navštívte GRILO showroom v Rajci. Otvorené máme denne od 8.00 - 16.00

Pec na pizzu OFYR PIZZA OVEN

Tip
Neohodnotené
Značka: OFYR
429 € 357,50 € bez DPH
Odosielame 2-6 prac. dní Odosielame do 24 hodín Zvoľte variant
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
2.7.2024 28.6.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

VÝHODNÝ PIZZA OVEN SET - Pri kúpe OFYR pizza oven dostanete kožené rukavice + kuchársku knihu s receptami pre pizza pec grátis.

Ak existuje nejaké grilovacie príslušenstvo, ktoré je dnes veľmi populárne, potom je to určite pec na pizzu. Vďaka prírodnému teplu z pálenia dreva sa OFYR hodí na výrobu vynikajúcej pizze ako nič iné.

Rúra na pizzu OFYR sa skladá z obojstrannej liatinové platne, na nej umiestneného pizza kameňa a dvojitého oceľového plášťa, ktorého vonkajší zvon sa otáča na zvone vnútornom. Liatinová platňa má otvory, ktorými teplo z ohniska OFYR prichádza do horného zvonu a umožňuje tak rýchle pečenie pizze. Otáčaním gombíka na plášti pece možno upraviť veľkosť otvoru medzi vnútorným a vonkajším zvonom. Čím väčší je otvor, tým viac prúdi vzduch a tým viac tepla v peci vzniká.

Pec na pizzu možno použiť aj ako bežnú rúru. Môžete v nej piecť koláče, chlieb a iné  sladké i slané pokrmy. Pri pečení pizze sa na na hladkú stranu liatinovej platne položí pizza kameň. Druhá strana platne je rebrovaná a možno ju tiež použiť ako grilovaciu platňu. Rúra OFYR Pizza Oven je k dispozícii v rovnakej veľkosti pre modely OFYR 85 aj OFYR 100. Iba podstavec je u oboch modelov odlišný. Súčasťou balenia je aj lopata na vkladanie pizze.

Detailné informácie

Podrobný popis

- Pre otváranie/zatváranie pece by ste mali použiť žiaruvzdorné rukavice, napríklad rukavice OFYR Gloves, pretože gombík môže byť veľmi horúci.
- Dostupná pre modely 85 aj 100