Navštívte GRILO showroom v Rajci. Otvorené máme denne od 8.00 - 16.00

VONKAJŠÍ GRIL OFYR CLASSIC KORTÉNOVÝ 85

Neohodnotené
Značka: OFYR
1 795 € 1 495,83 € bez DPH
Predobjednať
Možnosti doručenia

OFYR je vonkajšie ohnisko s oceľovou platňou na grilovanie a varenie. Predstavuje ideálny spôsob zdravého varenia na ohni a zároveň hreje, takže ho využijete počas celého roka. S ohniskami OFYR sa vonkajšie varenie a grilovanie mení na spoločenskú a zábavnú udalosť. Pri spoločnom ohni si môže každý pripravovať jedlo podľa svojej chuti a popritom sa baviť s ostatnými.

Akúkoľvek párty pripravíte v priebehu pár minút – stačí len zapáliť oheň. Na zohriatie platne stačí pol hodina a varenie sa môže začať. Jediné, čo pre to musíte urobiť, je nakúpiť. Príprava i varenie jedla už bude súčasťou zábavy, do ktorej sa každý rád zapojí – vegetariáni aj milovníci mäsa.

Detailné informácie

Podrobný popis

OFYR CLASSIC CORTEN 85

Vonkajšia kuchyňa OFYR

S OFYRom sa každá grilovačka premení na spoločné zážitkové varenie v kruhu rodiny a priateľov. OFYR je vonkajšie ohnisko s platňo vyrobenou z kvalitnej ocele. Na rozpálenej platni je možné pripraviť všetky druhy pokrmov, či už mäso, zeleninu, polievky, dezerty alebo rýchle snacky.

Vďaka svojmu dizajnu a funkčnosti sa OFYR stane stredobodom vášho vonkajšieho priestoru a zároveň poskytne nezabudnuteľné zážitky z varenia a grilovania. S OFYRom budete mať všetko potrebné po ruke na prípravu lahodných jedál pod holým nebom.

Nadčasový korténový vzhľad

Vonkajší gril OFYR z kategórie CLASSIC sa hodí do každého priestoru. Vďaka svojmu kovovému prevedeniu má jedinečný prírodný vzhľad a pôsobí nadčasovo. Aj keď sa práve nepoužíva, je súčasťou vašej záhrady ako designový prvok.

S ohniskom OFYR získate nielen štýlový kúsok do vašej záhrady, ale aj praktický nástroj na varenie na otvorenom ohni.

OFYR CLASSIC CORTEN 85
OFYR CLASSIC CORTEN 85

Oheň, jedlo, priatelia...

OFYR mení pohľad na tradičný spôsob grilovania. S ohniskami OFYR sa vonkajšie varenie a grilovanie mení na spoločenskú a zábavnú udalosť. Pri spoločnom ohni si môže každý pripravovať jedlo podľa svojej chuti a popritom sa baviť s ostatnými.

O tento gril sa nemusíte starať. Vychutnajte si bezúdržbovosť.

Údržba vonkajšej kuchyne OFYR je veľmi jednoduchá. Stačí vám na to iba OFYR špachtľarastlinný olej. Po použití je dôležité povrch platne očistiť a udržovať ho v dobrom stave. OFYR je navrhnutý tak, aby bol odolný voči poveternostným vplyvom a ľahko sa udržoval.

Keď je platňa ošetrená rastlinným olejom, OFYR môžete nechať stáť v záhrade či na terase bez ohľadu na počasie.

OFYR CLASSIC CORTEN 85
OFYR CLASSIC CORTEN 85

Unikátne riešenie platne na grilovanie

Oceľová platňa je hrubá 12 mm, takže dostatočne akumuluje teplo a je odolná aj vo vysokých teplotách. Môžete sa spoľahnúť, že vydrží dlhé roky.

Platňa je navyše originálne vytvorená tak, aby tuk a šťavy z jedla stekali smerom do ohňa. Má totiž sklon smerom dovnútra, takže vypečený tuk krásne stečie priamo do ohniska.

Prečo si vybrať OFYR?

OFYR CLASSIC CORTEN 85

Zdravý spôsob grilovania

Jedlo pripravené na OFYRe neprichádza do priameho kontaktu s ohňom a vyhýba sa tak prepáleniu.
OFYR CLASSIC CORTEN 85

Grilovačka po celý rok

Sálajúce teplo z OFYRu umožňuje grilovať a variť pod holým nebom aj uprostred chladných mesiacov
OFYR CLASSIC CORTEN 85

Jednoduchá údržba

OFYR nevyžaduje žiadne drátenky a abrazívne prostriedky. Na všetko vám postačí olej a špachtľa.
OFYR CLASSIC CORTEN 85

Zážitkové varenie s priateľmi

Už negriluje iba jeden, ale všetci! Spolu pri ohni trávime čas varením a zábavou.
OFYR CLASSIC CORTEN 85

Dodatočné parametre

Kategória: OFYR CLASSIC
Hmotnosť: 84 kg