Navštívte GRILO showroom v Rajci. Otvorené máme denne od 8.00 - 16.00

Dizajnové balkónové ohnisko na bioetanol QFlame Set Balcony

Novinka
Neohodnotené
Značka: QFlame
ZADARMOZADARMO
balkonove vonkajsie ohnisko
1 088 € 906,67 € bez DPH
Odosielame 1-3 prac. dní
Môžeme doručiť do:
1.7.2024
Možnosti doručenia

Sada QFlame Balcony predstavuje ideálnu veľkosť QFlame ohniska pre balkóny alebo strešné terasy rôznych veľkostí. Vďaka etanolovej vložke je možno umiestniť QFlame Balcony na všetky podlahy. Bioetanolové horenie je čisté a nezanecháva na mise takmer žiadne sadze. Použitie tohto praktického balkónového setu je jednoduché, bezpečné a čisté. Vysoká kvalita materiálu a spracovanie QFlame vonkajších ohnísk vás určite presvedčí.

So súpravou QFlame Balcony zútulníte váš vonkajší priestor a vytvoríte romantické chvíle s priateľmi alebo blízkymi. Vďaka bioetanolu má oheň skvelý vzhľad plameňov, harmonická žiara ohňa a štýlové svetelné efekty vám pripravia fascinujúce momenty.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ohniská QFlame sú vyrobené zo 100 % vysoko čistého kremenného skla. Vlastnosti tohto materiálu spájajú silu a teplo s krásou ohňa. Hrubý, matne priehľadný vonkajší povrch láme svetlo plameňov a rozptyľuje ho, čím vytvára nádherné svetelné efekty a útulné osvetlenie vonkajšieho priestoru. Ohniská QFlame sú vďaka svojmu materiálu odolné voči teplu až do 1300 °C.

Jednoduché a bezpečné použitie
Set QFlame Balcony s etanolovou vložkou je praktické a všestranné. Používa sa jednoducho, horí bezpečne a čisto. Ako palivo sa používa bioetanol. Oheň z bioetanolu vytvára fascinujúcu hru plameňov a zároveň minimalizuje tvorbu sadzí a dymu. Balkónový QFlame sa navyše vďaka sklenenému hladkému vnútornému povrchu ľahko a rýchlo čistí. Pri maximálnom množstve náplne 8 litrov bioetanolu, je doba horenia cca 5 hodín.

Balkónový set QFlame obsahuje:

QFlame glass fire bowl pure veľkosť 36 (nádoba/ohnisko z kremenného skla)
QBase Podstavec z nehrdzavejúcej ocele 30 (nerezová verzia)
QLid nerezový kryt 40
QProtection ochrana proti poveternostným vplyvom
QEthanol 30 etanolový horák
QProtection Ochrana proti poveternostným vplyvom