Navštívte GRILO showroom v Rajci. Otvorené máme denne od 8.00 - 16.00

PROFESIONÁLNY GRIL A KUCHYŇA OFYR XL CORTEN

Neohodnotené
Značka: OFYR
4 245 € 3 537,50 € bez DPH
Na objednávku (1-6 týždňov)
Môžeme doručiť do:
14.8.2024
Možnosti doručenia

Všetky vonkajšie ohniská OFYR sú navrhnuté pre profesionálne použitie, ale tento mimoriadne veľký model sa hodí najmä k príprave pokrmov pre väčšie skupiny osôb. S priemerom 150 cm ponúka dostatok miesta pre viacerých kuchárov súčasne, ktorí dokážu obslúžiť až 150 hostí.

- vzhľadom na veľkosť a hmotnosť tejto verzie je OFYR zložitejší na presun. Pre organizátorov podujatí je preto odporúčanou alternatívou príves OFYR trailer
- pri varení s OFYR XL predvídajte dostatok dreva
- nie všetko OFYR príslušenstvo je dostupné pre verziu XL

Máme novinky! Posuňte váš showcooking na vyššiu úroveň s doplnkami pre OFYR XL - OFYR PLATE EXTENSION SET XL a OFYR CAGE.

Detailné informácie

Podrobný popis

OFYR je vonkajšie ohnisko s oceľovou platňou na grilovanie a varenie. Predstavuje ideálny spôsob zdravého varenia na ohni a zároveň hreje, takže ho využijete počas celého roka. S ohniskami OFYR sa vonkajšie varenie a grilovanie mení na spoločenskú a zábavnú udalosť. Pri spoločnom ohni si môže každý pripravovať jedlo podľa svojej chuti a popritom sa baviť s ostatnými.

Akúkoľvek párty pripravíte v priebehu pár minút – stačí len zapáliť oheň. Na zohriatie platne stačí pol hodina a varenie sa môže začať. Jediné, čo pre to musíte urobiť, je nakúpiť. Príprava i varenie jedla už bude súčasťou zábavy, do ktorej sa každý rád zapojí – vegetariáni aj milovníci mäsa.

OFYR dokonale vyhovie vašim potrebám, či už budete chcieť pripraviť romantickú večeru vo dvojici, alebo skvelé celovečerné menu pre 15 až 20 osôb. S OFYRom varia reštaurácie a šéfkuchári po celom svete!

- údržba vonkajšej kuchyne OFYR je jednoduchá, postačí vám na ňu len OFYR špachtľa a olej na varenie.
- ako palivo sa pri OFYRovaní používa suché drevo

OFYR je skvelou voľbou pre všetkých milovníkov grilovania a varenia s ohňom. Vyskladajte si vašu vonkajšiu kuchyňu u vás doma na terase, alebo vo vašom podniku.

Dodatočné parametre

Kategória: VONKAJŠÍ GRIL OFYR
Hmotnosť: 230.5 kg