Navštívte GRILO showroom v Rajci. Otvorené máme denne od 8.00 - 16.00

VONKAJŠÍ PRENOSNÝ GRIL OFYR STORAGE CORTEN 100 PRO

Tip
Neohodnotené
Značka: OFYR
2 545 € 2 120,83 € bez DPH
Odosielame do 24 hodín
Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Možnosti doručenia

OFYR Classic Storage Black PRO je typovo rovnaký ako OFYR Classic Storage, má úložný priestor na drevo a navyše je vybavený držadlom a kolieskami pre pohodlnú manipuláciu. OFYR tak budete môcť ľahko premiestňovať. Držadlo je vyrobené z teakového dreva a odporúčame skladovať ho pod strechou, alebo v suchom prostredí. Vyrába sa s platňou s priemerom 100 cm, vo verzii corten alebo black.

Perfektne sa hodí do sady spolu s Mise En Place PRO 135.

Detailné informácie

Podrobný popis

OFYR je vonkajšie ohnisko s oceľovou platňou na grilovanie a varenie. Predstavuje ideálny spôsob zdravého varenia na ohni a zároveň hreje, takže ho využijete počas celého roka. S ohniskami OFYR sa vonkajšie varenie a grilovanie mení na spoločenskú a zábavnú udalosť. Pri spoločnom ohni si môže každý pripravovať jedlo podľa svojej chuti a popritom sa baviť s ostatnými.

Akúkoľvek párty pripravíte v priebehu pár minút – stačí len zapáliť oheň. Na zohriatie platne stačí pol hodina a varenie sa môže začať. Jediné, čo pre to musíte urobiť, je nakúpiť. Príprava i varenie jedla už bude súčasťou zábavy, do ktorej sa každý rád zapojí – vegetariáni aj milovníci mäsa.

OFYR dokonale vyhovie vašim potrebám, či už budete chcieť pripraviť romantickú večeru vo dvojici, alebo skvelé celovečerné menu pre 15 až 20 osôb. S OFYRom varia reštaurácie a šéfkuchári po celom svete!

- údržba vonkajšej kuchyne OFYR je jednoduchá, postačí vám na ňu len OFYR špachtľa a olej na varenie.
- ako palivo sa pri OFYRovaní používa suché drevo

OFYR je skvelou voľbou pre všetkých milovníkov grilovania a varenia s ohňom. Vyskladajte si vašu vonkajšiu kuchyňu u vás doma na terase, alebo vo vašom podniku.

Dodatočné parametre

Kategória: OFYR CLASSIC STORAGE PRO
Hmotnosť: 124 kg