Navštívte GRILO showroom v Rajci. Otvorené máme denne od 8.00 - 16.00

Dizajnový keramický gril The Bastard VX VEĽKÝ BEZ PODSTAVY

Neohodnotené
Značka: The Bastard
1 949 € 1 624,17 € bez DPH
Na objednávku (1-6 týždňov)
Môžeme doručiť do:
14.8.2024
Možnosti doručenia

Model The Bastard VX je náš najnovší Bastard s inovovaným moderným dizajnom. Ešte jednoduchšie ovládateľný, s ergonomickými rúčkami a lakovanými nerezovými držiakmi bude vašim všestranným pomocníkom pri varení a grilovaní počas celého roka. Vo verzii "Solo" je vhodný pre umiestnenie do stolu The Bastard alebo do pojazdných stolov OFYR Kamado Table. V takejto zostave skvele doplní vašu záhradu či terasu a pripravíte s ním špeciality pre celú rodinu a priateľov.

Detailné informácie

Podrobný popis

The Bastard Large VX s priemerom 49 cm je všestranným pomocníkom z rodiny Bastard. Dostatočne veľký na grilovačku s rodinou i priateľmi a zároveň nie príliš veľký pre priestor na vašej terase či záhrade.

Najkvalitnejšia keramika

Na výrobu The Bastard sa používajú len tie najlepšie materiály. Bastard je vyrobený zo špeciálnej kordieritovej keramiky, takže je 100% odolný voči extrémne vysokým teplotám. Obsahuje navyše aj vnútornú izolačnú keramickú vložku.

Ultimátny chuťový zážitok

Grilovanie, pečenie, údenie a dusenie - s Bastardom môžete čokoľvek, čo máte radi. Spolu s ním vytvoríte fantastické chutné jedlá. The Bastard je určite najvšestrannejší gril na trhu. A rovnako dôležité je aj to, že Bastard je spoľahlivý kamoš, ktorý prekvapí vašich hostí lahodnými receptami a dodá špeciálnu chuť vašim kuchárskych výtvorom.

Inovatívne VX vychytávky:

- Nový uzáver komína pre dokonalú reguláciu teploty
- vylepšená ergonomická rukoväť s lakovanými držiakmi
- optimalizovaný dvíhací pánt
- nový, moderný vzhľad
- väčší košík na popol a kôš na drevené uhlie pre dlhšie grilovanie
- Easy Open dvierka na prívod vzduchu
- Extra silná (7 mm) nerezová grilovacia mriežka
- Navrhnutý v Holandsku

Špecifikácie:

- Priemer mriežky Ø 49 cm
-Hrúbka mriežky 7 mm
- Vo verzii "Solo" je dodávaný bez podvozku a integrovaných bočných odkladacích stolíkov. Túto verziu môžete umiestniť do stolu The Bastard alebo do pojazdných OFYR stolíkov

Dodatočné parametre

Kategória: KERAMICKÝ GRIL BASTARD
Hmotnosť: 150 kg