QSET Betón

Kód: QS-50-C QS-56-C QS-64-C QS-71-C Zvoľte variant
Tip
Neohodnotené
Značka: QFlame
€1 332 €1 739 €2 167 €2 722 od €1 332
Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Zvoľte variant
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
5.10.2023 5.10.2023 5.10.2023 5.10.2023 Zvoľte variant

QSet spája vysokokvalitné sklenené ohnisko QFlame spolu s hodiacim sa príslušenstvom do praktického komplexného balenia. S QSet sadou v záhrade alebo na terase rýchlo a jednoducho vykúzlite svetelnú show, ktorá v krátkom čase navodí príjemnú relaxačnú atmosféru.

QFlame premení vaše spoločné chvíle na pôsobivé zážitky. Vďaka vysoko kvalitnému sklenenému ohnisku zažijete príjemné teplo ohňa a jeho podmanivú atmosféru. Použite QFlame ako štýlový vonkajší svetelný prvok pre osvetlenie a rovnomerné zahrievanie prostredia.

Ohniská QFlame sú vyrobené zo 100 % vysoko čistého kremenného skla. Vlastnosti tohto materiálu spájajú silu a teplo s krásou ohňa. Hrubý, matne priehľadný vonkajší povrch láme svetlo plameňov a rozptyľuje ho. Naše kremenné ohniská QFlame sú odolné voči teplu až do 1300 °C a mali by sa prednostne používať s dobre vysušeným drevom.

Dostupný je v týchto veľkostiach:
∅ 50 cm
∅ 56 cm
∅ 64 cm
∅ 71 cm

Detailné informácie

Exkluzívny dizajn
Exkluzívny dizajn
a kvalita celosvetových produktov zo sveta vonkajšieho varenia a grilovania
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
sme tu pre Vás keď budete potrebovať pomôcť s výberom
výhradné zastúpenie
Výhradné zastúpenie
v rámci SR a ČR pre značky OFYR a QFlame.

Podrobný popis

Obsah balenia:
• QFlame glass fire bowl
• QBase podstavec (nerezová alebo betónová verzia)
• QLid nerezový kryt
• QProtection ochrana proti poveternostným vplyvom

Podstavec a kryt:
Pre bezpečné postavenie a dostatočnú vzdialenosť od zeme by malo byť ohnisko QFlame umiestnené na podstavci, kamennom alebo štrkovom podloží, ktoré je odolné voči teplu a ohňu. Vysoko kvalitný nerezový podstavec a kryt sú súčasťou balenia QSet. Pre citlivejšie kamenné podlahy odporúčame betónový podstavec, ktorý si môžete zakúpiť samostatne alebo v sete QSet concrete.

QProtection - ochrana pred počasím
Spoľahlivá a vodeodolná ochrana vašich sklenených ohnísk QFlame pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami, špinou a prachom. Veľkosť QProtection zodpovedá rozmerom jednotlivých ohnísk a je súčasťou každej zásielky. Vďaka elastickým šnúrkam sa obal sa ľahko prispôsobí konkrétnemu modelu ohniska a manipulácia s ním je jednoduchá.