Navštívte GRILO showroom v Rajci. Otvorené máme denne od 8.00 - 16.00

dizajnové ohnisko s grilom INFINITY MAX

Neohodnotené
1 666,80 € 1 389 € bez DPH
Na objednávku (1-6 týždňov)
Môžeme doručiť do:
14.8.2024
Možnosti doručenia

Vonkajšie plynové ohnisko s možnosťou grilovania

Vonkajšie ohnisko INFINITY MAX v barovom prevedení je velikánom medzi našimi produktmi aj medzi záhradnými grilmi všeobecne. Obdĺžniková krycia doska v rozmeroch 183 x 106 centimetrov poskytuje dostatočný priestor pre 6-8 osôb a je tak vhodným riešením nie len pre domáce, ale aj pre reštauračné a hotelové prevádzky alebo cateringové akcie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Za otváracími dvierkami sa okrem priestoru na PB fľašu (až 10 kg) nachádzajú dve praktické police, vďaka ktorým budete mať potrebné príslušenstvo vždy po ruke.

Rám ohniska tvorí lakovaná kovová konštrukcia s elegantným opláštením z umelého ratanu. Krycia doska vyrobená zo sklokeramického materiálu v šedo-čiernej farbe je v dekoru kameňa.

Vďaka batériovému zapaľovaniu a prevádzky na PB fľašu je možné ohnisko umiestniť do akéhokoľvek vonkajšieho priestoru bez obmedzenia

Voliteľné doplnky: sklenená zábrana proti vetru, liatinový rošt s podstavcom, keramické polená.

Technické parametre

  • Rozmery: 183 x 106 x 102 cm
  • Hmotnosť: 63 kg
  • Menovitý výkon a spotreba: 11,8 kW a 0,88 kg/hod
  • Typ PB láhve: až 10 kg
  • Zapaľovanie: manuálne
  • Materiál: lakovaný kov opletený umelým ratanom, sklokeramická doska s dekorom kameňa

Vonkajšie ohniská Infinity sú dodávané v rozloženom stave. Súčasťou balenia je krycie veko, lávové kamene v antracitovej farbe, regulátor plynu a prívodné hadice, návody k inštalácii a použitiu. Pre použitie pod otvoreným nebom doporučujeme zakúpiť ochrannú nepremokavú plachtu.