Rukavice Aramid Pro 300 (2ks)

Kód: PET-701294
Tip Predsezónna akčná ponuka
Neohodnotené
Značka: PETROMAX
ZADARMOZADARMO
Rukavice na vysoké teploty
€39,50
Predobjednať (1 ks)
Môžeme doručiť do:
29.4.2024

Rukavice odolnej série Aramid. Špičková ochrana pri manipulácii s horúcim materiálom a náradím. Odolná hrubá koža podšitá žiaruvzdornými aramidovými vláknami chráni vaše ruky aj predlaktia. Pomocou rukavíc Aramid PRO môžete manipulovať nie len s horúcou liatinou ale aj páliacimi polienkami dreva. 

Možno ich tiež použiť ako podložky pod horúce hrnce a panvice. Široký strih rukavíc a chňapiek s s možnosťou zasunutia ruky, zaručuje rýchle a bezpečné sňatie

 

Detailné informácie

Podrobný popis

RUKAVICE PETROMAX ARAMID PRO 300
Pevná, odolná hrubá koža, podšitá ohňovzdornými aramidovými vláknami – bez ohľadu na to, či roznecujete oheň alebo grilujete: Premyslená kombinácia materiálov rukavíc Aramid Pro 300 účinne chráni ruky a predlaktia pred plameňmi a teplom.

Odolné voči kontaktnému teplu do 250°C
Vďaka ohňovzdorným aramidovým syntetickým vláknam ponúkajú rukavice optimálnu ochranu až do kontaktného tepla 250°C. Horiace predmety sa dajú bezpečne uchopiť, keď sa niečo griluje alebo zapaľuje oheň, pretože koža vďaka drsnému povrchu zaisťuje vynikajúcu priľnavosť.

Dizajn Petromax pre každú ruku
Odolné rukavice Aramid Pro 300 sú len v jednej veľkosti, a preto sú ideálne pre každú ruku. Vďaka dlhým rukávom chránia predlaktia aj pred odletujúcimi iskrami a plameňmi. Rukavice majú klasický dizajn Petromax, ktorého logo draka symbolizuje fascináciu ohňom, teplom a svetlom.

Technické údaje

Rozsah dodávky
1 x Rukavice Petromax Aramid Pro 300

Dodatočné parametre

Kategória: PRÍSLUŠENSTVO
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.7 kg